Blogy

Oblíbené blogy

1. května 2013 v 11:25 | Anitta
O Království Bílých Růží jsem se dozvěděla přímo od mladší sestry autorky blogu, kterou znám osobně z Dětské tiskové agentury, poté mi ji opět "připoměl" článek v Autorském klubu, a protože má velice podobné zájmy jako já, rozhodla jsem se ji zařadit mezi oblíbené blogy. Annika se zajímá o Japonsko (dokonce se japonsky učí), ráda píše, čte, tvoří nebo také například vyrábí šperky z korálků.

Blog spisovatelky Edith Holé plný povídek, pohádek a jiných textů. Tato autorka již vydala několik knih, např. Pohádky pro kulíšky. O tom, jak napsat a vydat knihu píše autorka také v

Blog plný vlastních názorů a zajímavých článků jedné budoucí novinářky, který čtu již přes čtyři roky. Loňský rok se nám s touto blogerkou podařil uskutečnit sraz v Praze.

Spisovatelka, kreslířka, návrhářka, milovnice seriálů a módy. O Dominice jsem se dozvěděla díky novinářské soutěži NoRaTel pořádané Dětskou tiskovou agenturou.

Blog autorky žijící ve Švédsku plný fotografií, zajímavostí a vlastních zážitků.


Chceš také patřit do mých oblíbených blogů?


Nezáleží na tom, o čem píšeš svůj blog. Nečtu pouze blogy zaměřené na tvůrčí psaní a žurnalistiku. Ráda zavítam i na blogy o cestování, fotografické blogy, blogové deníčky, atd... Podmínkou je pouze vlastní tvorba! Pokud bys rád/a patřil/a do mých oblíbených blogů, stačí mi krátce napsat do komentářů:
  • adresu tvého blogu
  • stručně popsat o čem bloguješ
Pokud mě tvůj blog zaujme, ráda ho do oblíbených blogů hned zařadím a budu ho pravidelně navštěvovat. :)
 
 

Reklama