Interview: Chcete mít skvělou postavu? Přihlaste se na thaibox!

9. března 2012 v 20:05 | An!tta
Ahoj,
v poslední době mám hodně práce - ať už ve škole, doma, s psaním... zkrátka na blog se dostanu jen stěží, většinou ke konci týdne, jenže to už padám únavou a dám spíš většinou přednost posteli a nějaké fajn knížce... (Když jsme u těch knížek, chystám teď recenzi na populární Hunger games, jejichž filmová podoba půjde v nejbližší době do kin.)
V dětské tiskové agentuře jsem nahrála před časem rozhovor se spolužačkou Lenkou, která se věnuje kickboxu a thaiboxu. Původně jsem ten rozhovor plánovala zařadit do pořadu "A-W radio", ale selhal mi mikrofon :-( a kvůli zoufalému stavu mých financí se nového dočkám asi tak začátkem května... Pořád to není to pravé ořechové, museli jsme taky tentokrát celkem dost stříhat, přeřeky se nám bohužel nevyhnuly. :-)
Není to tak špatné, ale zkrátka to chce ještě pořádně zapracovat na mluveném projevu...
Mimochodem chystám webovky o tvůrčím psaní, snad je dotáhnu do konce a budu se moc pochlubit s výsledkem na netu :-) Těšte se, psavci, snad je alespoň trochu oceníte! ;-)
Mějte se krásně,

Anitta

 


Komentáře

1 Adelaine Pierce Adelaine Pierce | Web | 9. března 2012 v 20:54 | Reagovat

Taky na to chci začít chodit, ale žádný sport jsem nedělala, tak nevím, no. :D Ale u nás teda stojí půl roku tisícovku a je tam těch bojových sportů hodně nakombinovaných, to máš neskutečně drahý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama