25. 3. 2012 - pár událostí ve fotografiích

25. března 2012 v 14:22 | An!tta
Ahoj,
dlouho jsem se neozvala. Sáhodlouhý článek o tom, co se mi všechno během uplynulých měsíců přihodilo a jak se mi vlastně daří, by stejně nikdo z vás nečetl. :-) A tak jsem se rozhodla převyprávět všechno pomocí fotek.


Včera jsem konečně zrealizovala menší jarní nákupy. Koneckonců můj šatník už dlouho volal o pomoc. Tu sukni jsem si zamilovala na první pohled. :-)Taky jsem vytáhla po čtyřech letech (s hraním jsem skončila ve 13 letech) zobcové flétny. (Dovedete si představit ten nános prachu?) Bohužel musím konstatovat, že se moje dlouhodobá nečinnost výrazně projevila hned při stupnici C-dur. Od té doby jsem se k hraní opět ani jednou nedostala. Tak mi držte palce, chtěla bych začít hrát na příčnou.


Minulou sobotu jsem byla již po druhé na konferenci Junior Internet. Minulý rok jsem zvítězila v JuniorTextu, tak jsem si chtěla připomenot všechny ty vzpomínky. Bylo tam hrozně fajn, i když si tedy, musím říct, trochu zkazili tradici. Letos už nebyl k obědu řízek, ale těstoviny! (No chápete to? O_O) Letošní vítězové opět skvěle pekvapili, s některými pravděpodobně budu dělat příští měsíc rozhovor.
Pro více informací o JI můžete zavítat na www.juniorinternet.cz.
Jinak stále pilně pracuji a snažím se zlepšovat v žurnalistice (jak v rádiu, tak ve psaní). Stále nevím, jestli má cenu do toho jít a studovat žurnalistiku na vejšce. Doma mi to rozmlouvají a táta chce, abych šla na práva. Těžké to rozhodování... :-/
Navíc mě dost je tu jeden fakt, který mě celkem dost děsí. :-D Kamarádka, která šla na žurnalistiku nakonec skončila jako učitelka češtiny.


Taky chodím od října do tanečních. Už jsem vám o tom psala? Ještě mám před sebou jenu lekci a hurá... máme to za sebou! Nejsem zrovna dvakrát nadaná, co se tance týče :'-)


A nakonec můj úlovek z Aukra :-). Už několik let jsem fanynka Amy Diamond. Podařilo se mi sehnat její první singl What's In It For Me za celkem přijatelnou cenu.

Mějte se fajn a užijte si zbytek víkendu! ;-D
Anitta
 


Komentáře

1 Daysy Daysy | E-mail | Web | 25. března 2012 v 16:33 | Reagovat

Ta sukně je parádní. Mám takové moc ráda, akorát bych asi vybrala nějakou s jiným vzorem, květinkované moc nemusim.

2 P.Neznama* P.Neznama* | Web | 25. března 2012 v 19:22 | Reagovat

Hezký blog :)
Moc se mi líbí to pozadí stránky :-)
Ale holka,radši s dej něco jarního né ??:D :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama