31. 12. 2011 - šťasný a úspěšný nový rok 2012!!!

31. prosince 2011 v 23:11 | An!tta
Ahoj :),
doufám, že si všichni naplno užíváte silvestrovský večer někde ať už s přáteli či rodinou. Jak lze z mého poněkud na Silvestra srozumitelného písemného projevu ihned usoudit, nemám v sobě ani kapku alkoholu a ano... sedím doma ve svém útulném pokojíčku a nerušeně si tu píšu... inu nemůžu si přeci zkazit svojí pověst "introvertního podivína", že :D.
Co se týče letošního roku, byl to ten nejpodivnější rok vůbec. Všechno tak trochu připomínalo takový ten zvláštní pocit, jako když se houpete na houpačce. No zkrátka jednou jsi nahoře, jednou dole.
Letos jsem se zúčastnila tří literární soutěží, ale nevyhrála ani jednu. Nepostoupila jsem ani v olympiádě čj do krajského kola, můj první amatérský filmový počin bylo podle mě to největší fiasko, ve spostě věcí jsem selhala, ale to už tak zkrátka bývá. Dokonalost holt neexistuje a ona se s tím Anetka pořád ne a ne smířit...
Na druhou stranu si myslím, že jsem se o dost zlepšila v angličtině a ke konci roku se dokonce odvážila přihlásit na anglickou soutěž. Nevyhrála jsem (což jsem ani neměla upřímně v plánu), ale alespoň vím, co mám dohánět na příští rok. :) Také jsem si dokonce začala uklízet pokoj. Wow. Wow, potlesk pro mě!
Taky jsem si našla pár nových koníčků jako rádio, amatérské filmování... Příští rok chci vyzkoušet recitaci a přihlásit se na dramaťák. Však za zkoušku nic nedáš :).
Co mě ale stejně nejvíc mrzí, je fakt, že jsem od března 2011 přestala PSÁT. Je pravda, že jsem o prázdninách dala dohromadypár krátkých povídeček, ale tím to prostě skončilo. Ani nevíte, jak mě ta celá věc štve. Možná to zní směšně, ale já se psaní začala věnovat už od osmi let a po celou tu dobu to promě byl jakýsi způsob uklidnění. Psaní mi dávalo energii a mnohonásobně větší příval endorfinů než kdejaký sport...

Dobrá, jen abyste věděli, od zítřka začnu psát. Prostě začnu.

Možná, když budu mít ještě čas, dopíšu pátou část L+L...

Ale hlavně chci zase začít.
--------------------------------------

A teď už dost blafování.

Přeji vám všem šťasný a úspěšný nový rok 2012
(a hlavně přežít :DDD)

Anitta
 


Komentáře

1 Evelyn Evelyn | Web | 31. prosince 2011 v 23:51 | Reagovat

Taky přeju šťastný nový rok!:-) Díky za podporu. Už jsem málem ty castingy chtěla v duchu vzdát!:-D Snad se ještě něco najde. A půjdem do toho spolu!

2 Evelyn Evelyn | Web | 21. ledna 2012 v 20:15 | Reagovat

To je mi líto, že budeš mít čtyřky z matiky a fyziky.:-( Ale ono to záleží hlavně na učitelích. Jak je blbý učitel, tak jsou blbé i známky.:-D A navíc, mě matika, fyzika... a ani biola chemie anikdy nešly. S těmi jsem vždycky zápasila.:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama