16. 10. - Natáčení podruhé, FOH 2011

16. října 2011 v 12:22 | An!tta
Zdravím :-)!
Po delší odmlce se mi konečně podařilo trošku aktualizovat blog. Jsem na sebe hrozně naštvaná - blog tu leží v pravidelných stoletých odmlkách ladem a vůbec co se psaní týče... už je to téměř půl roku, co jsem přestala. Mám pocit, jako bych úplně spadla dolů a dostala se na začátek té pomyslné cesty za úspěchem. Možná je v tom trocha lenosti, ale větší podíl na mé pauze a naprostému spisovatelskému bloku má ŠKOLA. Celé dny nedělám vlastně nic jiného, než to, že se do noci šrotím debilní chemické vzorečky (které jistě v životě budu hodně potřebovat!), stejě je vůbec nechápu, lámu si hlavu nad logaritmy a přesto pořád PROPADÁM. Zatímco z jazyků mám téměř samé jedničky, vesele si propadám tu sbírám pětky z chemie, fyziky a matiky. I když chemii mám zatím za čtyři... aby se něřeklo. Někdy si říkám, jestli je škola s všeobecným zaměřením pro mě skutečně to pravé... :-/

Tak jsem si hezky zanadávala, ale teď už přejděme k tomu veselejšímu :-) Během uplynulého měsíce a půl jsem se totiž dopustila dvou největších bláznovin (alespoň v mém případě bych to tak nazvala) na světě.
a) Místo psaného slova jsem se začala (s menší obezřetností) věnovat mluvenému. Koupila jsem si na to dokonce knížku :D, pak to všechno praktikovala na mluvním cvičení ve škole a nakonec jsem v pondělí odjela na Filmový festival Oty Hofmana jako člen rádia Domino. Mohu snad jen říct, že to byl naprosto dokonalý týden a hrozně jsem si ho užila. Kromě tpoho jsem zhlédla spoustu pohádek a nahrála pár rozhovorů se známými osobnostmi (což byla pro mě úplná premiéra). V následujících několika týdnech se pokusím napsat na všechny pohádky recenzi.
A teď už k fotkám:b) Již po druhé jsme natáčeli na Vyšehradě amatérské krátký film. Na tom zas tak nic divného není, ovšem nutno poznamenat, že hlavní roli jsem si kvůli náhlé nemoci kámošky musela zahrát JÁ. Řeknu vám, už nikdy víc. Dělat scénáristku, organizátorku, režisérku a hrát hlavní roli najednou je ta nejlepší (a nejrychlejší) cesta, jak se dostat do blázince.Tak a teď hurá na logaritmické rovnice!
(už se celá třesu nedočkavostí...!)
Anitta
 


Komentáře

1 anazuz04 anazuz04 | Web | 16. října 2011 v 12:49 | Reagovat

Logaritmy ale nejsou zas tak těžké, stačí se naučit pár vzorečků. I když mě se to kecá, já jsem z matiky i chemie maturovala. ;-) Vím, že pro někoho to lehké není.
Držím pěsti, aby sis známky opravila.

2 Domča Domča | Web | 16. října 2011 v 13:30 | Reagovat

No páni! Celý dny mám depku, že jsem snad jediná, kdo má špatný známky z matiky, fyziky a chemie!
Celý dny v tom ležim a nic.. :D
Ani nevíš, jak jsi mi teď zvedla náladu! :-)
Jo a koukám, žýe jsi si to musela neuvěřitelně užít. Fakt ke všemu gratuluju!! :))

3 Evelyn Evelyn | Web | 19. října 2011 v 18:13 | Reagovat

S tou fyzikou, matikou a chemií jsem na tom podobně. Talent na čísla prostě nemám a taky s tím pořád zápasím.:D Budu ráda, když mi na konci roku z fyziky a cheme vyjde trojka... uááá. Matiku chcu vytáhnout na dvojku - uff, to nevím, jestli dám.:D

To musela být úžasná zkušenost se zúčastnit filmového festivalu Oty Hofmana.:-) Závidím ten rozhovor se Zdeňkem Troškou. A určitě i plno dalších významných osobností tam bylo.:-)

To natáčení muselo být taky super.:-) Vždycky mě bavilo natáčení a stříhání videí. Sice amatérsky, ale neva.:D Takhle jsme loni se spolužačkou natočili krátký dokument o přírodních katastrofách v ČR, se kterým jsme vyhrály soutěž v Peru a oni nám za to poslali diplom a stříbrnou sošku lamy.:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama