Říjen 2011

16. 10. - Natáčení podruhé, FOH 2011

16. října 2011 v 12:22 | An!tta
Zdravím :-)!
Po delší odmlce se mi konečně podařilo trošku aktualizovat blog. Jsem na sebe hrozně naštvaná - blog tu leží v pravidelných stoletých odmlkách ladem a vůbec co se psaní týče... už je to téměř půl roku, co jsem přestala. Mám pocit, jako bych úplně spadla dolů a dostala se na začátek té pomyslné cesty za úspěchem. Možná je v tom trocha lenosti, ale větší podíl na mé pauze a naprostému spisovatelskému bloku má ŠKOLA. Celé dny nedělám vlastně nic jiného, než to, že se do noci šrotím debilní chemické vzorečky (které jistě v životě budu hodně potřebovat!), stejě je vůbec nechápu, lámu si hlavu nad logaritmy a přesto pořád PROPADÁM. Zatímco z jazyků mám téměř samé jedničky, vesele si propadám tu sbírám pětky z chemie, fyziky a matiky. I když chemii mám zatím za čtyři... aby se něřeklo. Někdy si říkám, jestli je škola s všeobecným zaměřením pro mě skutečně to pravé... :-/

Tak jsem si hezky zanadávala, ale teď už přejděme k tomu veselejšímu :-) Během uplynulého měsíce a půl jsem se totiž dopustila dvou největších bláznovin (alespoň v mém případě bych to tak nazvala) na světě.
a) Místo psaného slova jsem se začala (s menší obezřetností) věnovat mluvenému. Koupila jsem si na to dokonce knížku :D, pak to všechno praktikovala na mluvním cvičení ve škole a nakonec jsem v pondělí odjela na Filmový festival Oty Hofmana jako člen rádia Domino. Mohu snad jen říct, že to byl naprosto dokonalý týden a hrozně jsem si ho užila. Kromě tpoho jsem zhlédla spoustu pohádek a nahrála pár rozhovorů se známými osobnostmi (což byla pro mě úplná premiéra). V následujících několika týdnech se pokusím napsat na všechny pohádky recenzi.
A teď už k fotkám: