9. 9. 2011 - Poslední dobou si prostě všechno užívám.

9. září 2011 v 21:02 | An!tta
Hola, amigooos!
Ani nevím, jak pořádně začít. Nebudu se tu sáhodlouze rozepisovat o tom, jak úžasně jsem si užila prázdniny (i prázdniny v Praze se dají užít, když se dokážete radovat z maličkostí). Nehodlám se tu ani zabývat podrobným líčením toho, jak strašně miluju podzim, jak se těším do tanečních, jak jsem se těšila do školy, etc... Že jsem cáklá? Možná. Ale poslední dobou si prostě všechno užívám.

A abych vás neošidila o pár mých prázdninových zážitků, rozhodla jsem si založit účet na Rajčeti, kde si můžete prohlédnout všechny fotky, aniž byste museli půl hodiny čekat, než se vám všechny obrázky načtou (protože z vlastní zkušenosti moc dobře vím, jaké peklo znamená slimejší internet vs. padesátka HQ fotek...)

Kromě toho se v nejbližší době pravděpodobně uskuteční další amat. natáčení - tentokrát v mojí režii. Už se prostě nemůžu dočkat, mám jenom menší potíže s obsazením a kameramanem. Držte mi palce, ať všechno vyjde.

A jestli máte chuť na krátkou hororově laděnou povídku ze Skandinávských lesů - čtěte zde. Soutěžila jsem s ní na fantastickapovidka.cz. Neumístila jsem se, ale konkurence byla tak šílená, že jsem ve výhru upřímně ani trochu nevěřila :-). Ono se to zdá poněkud jednoduché - napsat povídku. Jenže opak je pravdou a toto řemeslo vyžaduje nejenom píli, dřinu, úsilí a snahu, ale také to chce číst, číst, číst a sbírat zkušenosti. Jestliže nejste přímo geniální rozený psavec, skvělou povídku podle mě prostě jen tak nenapíšete.

A teď ke slíbeným prázdninovým zážitkům. Jen vstupte...

Anitta
 


Komentáře

1 Evelyn Evelyn | Web | 10. září 2011 v 23:41 | Reagovat

Taky tak zbožňuješ podzim? Hodní lidí na podzim nadává, že je škola a deštivo, ale já zbožňuju procházku parkem, kde stromy hrajou různými barvami.:-)

Je fajn, že život bereš optimisticky. Znám pár pesimistů, kteří pořád nadávají. A já mám pocit, že takoví lidé jenom promarní život. Snažím se je proto přivést na svůj optimismus.:-D

Doufám, že se ti ten film vydaří podle tvých představ.:-) A koukala jsem na tvoje fotky na rajčeti. Jsou fakt nádherné.:-)

2 Vojtišek Vojtišek | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 7:02 | Reagovat

Třídní původ? Moji předkové byli neandrtálci, takže díky za info:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama