30. 6. 2011 - Filmování, voda, Brno...

30. června 2011 v 19:44 | An!tta
Ahoj!
Tak jsem se konečně po tom všem shonu dostala k blogování. Řeknu vám, dost mi to chybělo. Ale nedalo se nic dělat, červen byl dost nabitý, zejména co se školy týče. Po celý rok jsem se dost flákala, což je také vidět na mém vysvědčení. Agghhhhrrrr! Nejradši bych ho teď spálila. Abych ale nebyla tolik sebekritická, musím se pochlubit s výbornou ze španělštiny. Jazyky, jo to je moje. Zato chemie dopadla katastrofálně - za čtyři a můžu být ještě ráda.
Mimo to jsem dnes měla platit pokutu okolo tisíc korun, poněvadž mi včera nějaký vtipálek ukradl balík letáků, které v metru rozdávám jako brigádník, a zvesela si je rozházel všude po metru. Ou gaš, no docela to se mnou otřáslo, když jsem zjistila, že na to přišli. Mám takový dojem, že tuhle brigádu co nevidět opustím - našla jsem si mnohem výhodnější práci jako hosteska. A k té pokutě - nakonec mi ji odpustili, což ve mě vyvolalo jistou euforii. Už jsem se obávala, že dám všem prázninovým plánům zbohem a všechny pracně vydělané peníze půjdou do háje.

Tak... tyhle strasti mě potkaly včera, ale co se dělo týdny předtím stojí rozhodně za větší pozornost. Takže tiše děcka, začínáme. Pro udržení pozornosti jsem pro vás připravila směsici rozličných fotek (za poslední měsíc jsem jich nafotila minimálně tři sta.)

Akce č.1: Natáčení na Vyšehradě

V rámci filmové dílny pořádané u nás na škole jsme s ostatními filmovými nadšenci první červnovou sobotu vyrazili natáčet amatérský film na Vyšehrad podle scénáře kámošky, která by děsně ráda jednou studovala scénáristiku. Dorazil kluk, který kameře hodně rozumněl - konec konců studuje na to školu.


Já jsem si zahrála jednu vedlejší roličku a potom z celého natáčení udělala reportáž.Natáčeli jsme příběh o klukovi, který neudělal maturitu a všechno to zoufalství ho začalo tlačit k tomu, aby si vzal život. Nakonec však shodou okolností potká kamaráda, který mu svými několika větami otevře oči. Uvědomí si, že na světě jsou lidé, kteří se potýkají s mnohem horšími problémy.Náš filmový team (Zleva nahoře: kameraman, vedoucí filmové dílny, dva herci, věčně komandující pomocník :D a hlavní herec, zleva dole: já - herečka, reportérka; dále herečka a nakonec scénáristka a režisérka)
Akce č.2 - Vodácký kurz

Před týdnem jsem se účastnila jedné šílenosti a to vodáckého kurzu naší školy. Když si vzpomenu, že nedávno jsme všichni společně trávili týden na seznamováku a najednou zakončujeme školní rok vodou, cítím se tak nějak zvláštně. Je to vůbec možné, aby tomu všemu byl už ROK?

Sešli jsme se ráno před školou a mnozí z nás nic netušící, co je čeká, začali nakládat do autobusu svoje věci, které jsme měli uloženy jen tak mimochodem v pytlích na odpadky (to se pak vložilo do loďáku a tím pádem vznikla ještě větší ochrana před namočením).

Dojeli jsme do Boršova a tam naložili lodě.

Každá loď nesla své historicky dané jméno. Můj spolužák nám vybral Slimáka - prý měl kvalitní prkna :D. Díky bohu, to jméno nás nijak nepoznamenalo, ovšem atraktivní pro ostatní vodáky bylo teda dost. To bylo pořád jen: "Hele, už i ten Slimák nás předjel!"


Postavili jsme stany ve Vyšším Brodě.
Večer jsme se vydali na Čertovy kameny.
Mému spolužákovi hráblo, vylezl si na kámen a začal meditovat. Ani prudký déšť a blesky ho neodradily...

Kempů jsme vystřídali několik, ale nevíc nás asi nadchl kemp Branná v Zátoni, kde měli lanové centrum!


Toho večera jsme si udělali táborák.

Nejdelší a nejnáročnější cesta byla do Českého Krumlova - zabrala nám celkově snad osm hodin!


Prošli jsme si město a večer nás čekala noční projížďka na raftech. O půlnoci jsme dojeli k centru, kam nám dovezli suché oblečení (díky bohu!!!) a najedli se v restauraci. Bylo to hrozně super, celkový dojem snad už jen kazilo to, že jsem se následně v Krumlově ztratila :D.

Poslední večer byl snad nejdokonalejší. Dojeli jsme na opuštěné místo (opodál akorát prodávalali místní specialitku - placky pečené na kamenech :D) - na Dívčí kameny. To místo mě naplňovala jakousi zvláštní energií, ovládala mě melancholie a tak strašně zvláštní nepopsatelný pocit. To místo jsem si zamilovala a jednou se tam ráda vrátím.

Večer jsme také měli možnost spát pod širákem na zřícenině - to bylo jedním slovem DOKONALÉ!


A na závěr pár vtipných momentů:
Kluci si čas od času zapomněli upevnit stan.


Bez boje s pádly by to nebylo ono! (No jo, co si budem povídat, chlapci dospívají pomaleji :D)

Ahoooooj! AŤ ŽIJOU VODÁCI!

Akce č.3 - Výlet do Brna
V úterý jsem se konečně podívala do Brna. Už dlouho jsem zamýšlela, že se tam podívám. Cesta tam z Prahy trvá tři hodiny, tak jsem si do vlaku nakoupila časopisy (XB-1, Počítač pro každého - spešl vydání o digi fotkáích) a kluci vzali zpěvník :D.

Cestou zpět jsme se cpali rok a půl prošlími kyselými žížalkami. Tento fakt nám došel bohužel až několik hodin poté :D.

Toť ode mne vše, doufám, že jste dočetli až do konce - vždyť jsem tentokrát slova téměř zazdila samými obrázky!
Mějte hezké prázdniny!
Anitta

PS: Víte, že mě teď nesmírně začalo bavit fotit? Jako nikdy předtím? To byste neuhádli, že! Kámoš mi v Brně chtěl dokonce koupit foťáček s Tweetym. Jak milé...:D.
 


Komentáře

1 Evik95 Evik95 | Web | 30. června 2011 v 23:09 | Reagovat

Tyyy joo, ty máš ale zážitků.:-)

Já s chemií taky věčně bojuju, ani nevím, jak jsem to letos dala na 3?:-D To filmování určitě bylo zajímavé.:-) Ty fotky z vodáku vypadají dobře.:-) Něco podobného jsem si vyzkoušela loni na táboře. A v šesté třídě jsme byli na školním výletě na raftech.
Brno je krásné město.:-) Párkrát jsem tam už byla, doufám, že se tam brzo zase podívám.:-)

Přeju ti krásné prázdniny!:-)

2 Kiwi Kiwi | Web | 1. července 2011 v 15:36 | Reagovat

No já jsem poměrně vysoká na svůj věk, je mi 15 a mám 170cm, jenže ten japonec byl nějak nezvykle velkej a furt mi tam stál :D

3 Domča Domča | Web | 2. července 2011 v 8:16 | Reagovat

No, Tokio Hotel mám celkem ráda, ale poslední dobou se dost (a tím myslím vážně DOST :DD) mění..
Mě se tam totiž líbí (možná že už i bohužel líbil) kytarista - Tom Kaulitz jako "kluk". Takže vůbec na fanynku Tokio Hotel nevypadám.. :D Někdy si od nich něco pustim a jinak sleduju třeba pár webů, ale na ulici, kdybys mě potkala by tě asi ani nenapadlo, že takovýhle "lidi" poslouchám.. :DD

No a v NoRaTelu, jako, ještě se držim no.. :D
Jsem teda v tom prázdinovym kole a vůbec netušim, kdy to napíšu... :D

CO ty? :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama