22. 12. 2010

22. prosince 2010 v 20:18 | An!tta
Ciao!

Doufám, že si naplno všichni užíváte vánočního času! Dnes jsme byli se třídou v kině na Občanském průkazu. Myslím, že ten film je výborně zahraný a dokáže dnešním teenagerům ukázat život našich rodičů za bývalého režimu. (Mimoto se ve filmu jako vedlejší role objevuje Jana Kepková, které jste si mohli všimnout v některých kolech Talentmanie - např. s písničkou "Babička dráždí psa.") To, co však v dnešní společnosti zůstavá je bohužel primitivní vyjadřování s nadbytkem "volování", apd... Nevím jak u vás, ale mě to doslova tahá za uši!
 Po kině jsem rozdala všem holkám menší dárečky. Všichni měli radost, což potěšilo i mě :-) Asi dvě hodiny potom jsme s holakami nakupovaly v OC Smíchov poslední dárky.
 Potom jsem si šla zařídit brigádu a 2 nato hodiny mrzla u metra se štosy novin. Následně jsem si jela zase zpátky pro výplatu a konečně po šesté večer domů.
 V pondělí byla vyhlášena olympiáda z češtiny. Skončila jsem jako druhá a postupuji do okresního kola. :-) (Tak jim to tam musím zase nandat! :-D)
Zítra mě čeká dobalování posledních dárků, opět brigáda a snad konečně už i to psaní.

Šťastné a veselé!*

Anitta
 


Komentáře

1 Evik95 - tvé SB Evik95 - tvé SB | Web | 22. prosince 2010 v 21:20 | Reagovat

Wow! Tak to máš nabitý týden. K té olympiádě ti moc gratuluju, seš fakt dobrá, vždycky, když píšeš komenty, tak se úžasně rozepíšeš!:-) A ty tvoje příběhy jsou taky úžasné.:-)
Mám takovou dobrou taktiku, jak zahnat ten writer´s block: já se v takových situacích podívám na nějaký skvělý film, nejlépe nějaký film plný emocí, třeba při psaní první kapitoly Kouzelného deníku jsem se dívala na Hvězdný prach na nově, a hned mě napadla spousta věcí které bych do povídky dala.:-)

A tobě taky veselé Vánoce plné klidu, pohody a bez spisovatelských krizí!:-)

P.S.: čtu si teď tvůj profil. Co má proboha znamenat ten souboj mezi Prahou a Ostravou? :-D Tady jsou mírumilovní lidé, kteří se nikdy nesrovnávají. :-D

2 Evik95 - tvé SB Evik95 - tvé SB | Web | 23. prosince 2010 v 19:13 | Reagovat

Aha, tak to jo.XD Mě totiž taky vadí, jak lidi furt rozdělujou česko na dvě pomyslné hranice mezi čechy a moraváky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama