31. 10. 2010

31. října 2010 v 18:26 | An!tta
Zdravím!
*Kých!...Smrk...Áaaa...Chcíp...* Zatracený nachlazení... Ten "chcíp" neberte raději příliš vážně.
Doufám, že si naplno užíváte podzim, přece jen brzy už nastane krutá zima (alespoň podle nezvykle brzských havraních výkřiků).

Prodnešek něco pomalejšího, smutnějšího a dojemnějšího... Bezchybná cover verze písničky True Colors od Amy Diamond.
  
Dneska jsme vyrazily se ségrou nakupovat vánoční dárky, ale nakonec jsme se vrátily jen se společenskou hrou pro mladší sourozence. Ale přece jen ten celej den strávenej po obchoďácích k něčemu byl - sehnala jsem si konečně takovou tu věc, jak k ní mám po celej svůj život strašlivej odpor, no správně hádáte... je to čepice... Výherci nechť se dostaví pro odměnu v podobě bambule, kterou jsem vlastnoručně odmontovala a vznikl tak docela normálně vypadající kousek (sám o sobě, na mojí hlavě už jen s pořádnou dávkou fantazie).

Mějte se krásně,
držím palce v následujícím ach sbohem, prázdniny...
:D týdnu ve škole, ať se všem daří!

 Anitta

BTW: Dostala jsem konečně nápad na 3 zcela nový povídky, k jedný mě dovedl dnešní sen a žádnej slaďák to teda nebude :-D. V procesu vytváření už je i L+L(4), kde už se Rossie s miguelem trochu víc sblíží... Více příště.:)

 


Komentáře

1 Michelle-affs Michelle-affs | Web | 2. listopadu 2010 v 15:04 | Reagovat

Taky mě čeká nakupování...:d Zbožňuju to nakupování, ale (vím zní to trochu sobcky:d) pro sebe:D True colors je úžasný song:* škola mě úplně vyčerpává...:D Samí učení, bože....:( Ještě, že za 2 tejdny bude státní svátek, sad se ho dožiju no...:D Jinak uzdrav se.:)

2 Evik95 - tvé SB Evik95 - tvé SB | Web | 3. listopadu 2010 v 21:43 | Reagovat

Jé, to zase bude, až budu shánět dárky! Vůbec totiž ještě nevím, co komu dám! :-D Ale babičkám obvykle něco šiju, posledně to byla zástěra a dopadlo to tak, že jsem to dodělávala ještě o půlnoci před štědrým dnem!:D
Jo jinak, hlásneš prosím pro Evik95 a Amy Diamond tady? : http://barca-sobotkova.blog.cz/1011/zacalo-1-kolo-sonc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama