3. 9. 2010 - Další sdělení ohledně mé nové školy, atd...

3. září 2010 v 18:16 | An!tta
¡Holaaaa!
Dnešní den zápis bych zahájila trochu slavnostně. Tadááá... Spouštíme optimistickou hudbu a...


Tak za prvé. Dneska je mi přesně 16 a čtvrt roku. Což je děsně důležitý, že jo. :D Mám další tři měsíce na to, abych se pokusila o nějaký ten úspěch, co se psaní a žurnalistiky týče. Takže držte palce.
Za druhé jsem konečně začala se španělštinou, tak uvidíme, jak mi to půjde. Je to dost podobný italštině, tu gramatiku budu snad trochu zvládat doufejme.
A za třetí chytla jsem pohodovou, ale fakt pohodovou fyzikářku a jelikož já z fyziky ze základky ovládám jen 6. třídu (pak nám v sedmičce změnili učitele...), je to pro mě obrovská výhoda.

Mimochodem doprvodnou hudbu výše nazpívala 18ti letá zpěvačka Amy Diamond ze Švédska, jak možná někteří víte, jsem její velká fanynka. Co se singlů týče, mám ráda především Up!, It's My Life, Domino, Speed Of Light a Big Guns. Není to ale ani tak její hudbou, proč mě zaujala, mám jí ráda jako osobnost. Myslím, že se dokáže ze všeho radovat,  není to ta přemejkapovaná star s umělýma řasama a plastickýma operacema všude po těle. Je prostě přirozená.

A sakra, už dost... dodbočuju :D Chtěla jsem mluvit ještě o škole a o tom, co budu dělat zítra. Co se týče zítřka, vyrážím na sraz s kámoškou z pátý třídy, která šla na osmiletý gympl. Je úžasný, že nám to přátelství tak dlouho vydrželo. Co nejdříve se taky musím domluvit s kámoškou z druhýho stupně základky, která to se mnou odchodila pěkně až do devítky.  Ta chodí teď na hotelovku.

Dneska jsme začali ve škole učením. Výuka odstartovala šj a fj, potom jsme se dělili na IVT do tří skupin a já chytla zrovna tu nejlepší účitelku! Pak byla fyzika a nakonec bižule. Je vidět, že náš profesor opravdu přírodu miluje, ve třídě měl snad dvacet rostlin, vede nějakáý "bio kroužek" a chová si ve škole hady. (Hadi mi nevadí, kdybyste si to pokoušeli myslet.)

¡Adiós!
Anitta
 


Komentáře

1 Evik95 - tvé SB Evik95 - tvé SB | Web | 3. září 2010 v 20:07 | Reagovat

Wow! Takže vidím, že už v tobě převládá optimistka! Jsem ráda, že se ti tolik zadařilo.:-) A taky začínám se španělštinou, ale ještě jsme ji neměli na rozvrhu. Jo, jinak té písničky máš sice jen úryvek, ale řekla bych, že to stačí na přečtení celého článku.:-)

2 skyesweetnam-cz skyesweetnam-cz | Web | 4. září 2010 v 9:25 | Reagovat

Jo s tou Amy souhlasím...;) Máš jí ráda kvůli těm stejným důvodům jako já... Upřímně řečeno její písničky už tolik nemusím... Když je někde slyším tak je poctivě poslouchám a zpívám si, ale už si to neposlouchám... Mám ráda totiž rap a hip hop a hlavně mojí lásku ♥Eminema♥. :D Ale Amy je pořád moje srdcová záležitost a od dubna jí mám dokonce doma i v živém provedení : pojmenovala sem podle ní moje nové štěně.:D No co se školy týče..Já sem šla na kadeřnici. Není to kvůli Amy..Tahle práce mě lákala od malička a chtěla sem tam jít ještě dřív než sem se to dozvěděla o Amy. Každopádně sem tam spokojená a vůbec nelituju toho, že sem tam šla..:D Ve škole sem teda ještě nebyla..Zatím sem měla jen praxi. Jinak at ti to ve škole jde, přeju ti to.:) Jsem ráda, že se ti daří...;) Konečně má na školu pozitivní náhled i někdo jiný než já. Všude na fb čtu samí "zase ta škola" apod. :D Je to divný..Já tam chodím ted ráda..:D i když zatím jen na praxi.:D Ještě neznám ani svýho třídního..:D nebo třídní..:D

3 Vendy Vendy | Web | 4. září 2010 v 18:12 | Reagovat

Mezi základní a střední školou je opravdu rozdíl. I v přístupu profesorů. Pamatuju si, jak jsem byla překvapená, že nám profesoři od začátku prvního ročníku důsledně vykali...
P.S.mimo téma - nenašla jsem tady místo na reklamy nebo nějaké věci mimo články - chtěla jsem jen říct, že jsem tvůj blog zařadila do seznamu zajímavých blogů. Prostě, jako jedna z dalších, i ty vybočuješ z řady blikavých, pixelkových a kusovkových blogů a vidím tu absenci vypatlátoru (fantazie) a při psaní máš styl.
Kdybys měla námitky a byla proti, napiš do komentáře na adrese: Galeriana.blog.cz, rubrika Ulítlé a mladé. :-)

4 MarTi MarTi | Web | 4. září 2010 v 19:18 | Reagovat

Hodně štěstí ve španělštině :) My máme zase latinu.. mám z toho celkem nahnáno :)
Hodně štěstí a zvládni to :)

5 An!tta An!tta | 4. září 2010 v 19:51 | Reagovat

[1]: Jo španělština je dokonalá, těš se :D

6 twilight.team - Sb - Kris twilight.team - Sb - Kris | Web | 6. září 2010 v 21:31 | Reagovat

tak gartuluji ke skvělým učitelům. Já letos na fyziku dostala strašně blbou ženskou, kterou už od pohledu nemám ráda 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama